انفجار در ساختمانی در قلعه مرغی، جان دو تن را گرفت!

در تاریخ 21 آذر ماه و در ساعت 18:44 دقیقه بعد از ظهر، صدای انفجار شدیدی از یک ساختمان در منطقه ی قلعه مرغی به گوش رسید و مراتب امر به سامانه های آتش نشانی اطلاع داده شد. سه ایستگاه آتش نشانی اطراف به محل حادثه اعزام شدند.

در ادامه، سخنگوی سازمان آتش نشانی چنین عنوان کرد:

اولین ایستگاه آتش نشانی در مدت زمان 3 دقیقه ای به محل حادثه می رسد. یک ملک 200 متری دو طبقه که در طبقه ی اول آن، چندین سیلندر بزرگ و کوچک اکسیژن و استیلن بوده نگه داشته شده است و هم چنین مقادیر زیادی وسایل پر کردن بادکنک و وسایل اسباب بازی در این طبقه نگه داشته اند، دچار حریق شده است.

دلیل این انفجار که هم چنان در دست بررسی است، موجب تخریب طبقه ی بالایی و مغازه کناری خود شده است. علاوه بر این چندین ماشین در اطراف این مغازه پارک شده اند و چند خانه نیز به خاطر شدت این انفجار دچار خسارات شدیدی شده اند.

شنیده ها و مشاهدات حاکی از این است که این مغازه در اولین روز کاری خود دچار این مشکل شده است. دیوارها و سقف ها به طور کامل خراب شده اند و به محض اتمام عملیات اطفاء حریق، عملیات جستجو و آواربرداری نیز اغاز شده است.

متاسفانه دو نفر از اشخاصی که در زیر آوار به دام افتاده بودند، علیرغم خروج از زیر آوار، جان خود را از دست دادند. اما خوشبختانه یکی دیگر از افرادی که در طبقه ی بالایی ساختمان گیر کرده بود، با تلاش آتش نشانان به سلامت از آن جا خارج شد.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.