سیمان در سمنان باز هم گران شد

خبرهای میدانی حاکی از این است که قیمت سیمان در استان سمنان گران تر شده است. یکی از شهروندان اهل سمنان با گلایه از این وضعیت و افزایش چندباره قیمت سیمان گفت که این روزها، قیمت سیمان مجددا حدود 4 هزار تومان گران تر شده است و باید از مسئولین این سوال را مطرح نمود که چرا چنین اتفاقی رخ داده است.

هم چنین این شهروند سمنانی اشاره کرد که در گذشته، قطعی برق را علت بالا رفتن تصاعدی قیمت سیمان اعلام می کردند و الان هم می گویند که مشکل بالا رفتن گاز است. حال باید دید که الان چرا قیمت سیمان بی جهت بالا رفته است!

یکی دیگر از شهروندان سمنانی چنین گفت که : روی قیمت قبلی سیمان حساب باز کرده بودم اما حالا با افزایش قیمت آن در تامین هزینه های ساخت و ساز خود مانده ام. آیا کسی پاسخگوی ضرر و زیان من هست؟

در این راستا، معاون بازرسی و نظارت سازمان صمت در استان سمنان در رابطه با گرانی دوباره سیمان در این استان چنین بیان نمود که قیمت سیمان در بورس مشخص می شود و کارخانه های تولید کننده ی سیمان هیچ نقشی در افزایش قیمت این محصول ندارند. اگر قیمتی افزایش پیدا کرده است توسط بورس مشخص می شود. هم چنین قیمت سیمان در سایت درج می شود و می توانید برای اطلاع از قیمت به سراغ وب سایت بروید. نباید فراموش کرد که قیمت سیمان هر کارخانه نیز با توجه به کیفیت متفاوت است.

امکان ارسال دیدگاه وجود ندارد.